Oferta nr 12894280

Stanowisko: ŚLUSARZ - MONTER Nazwa firmy: NICZUK METALL – PL
Miasto: Olsztyn Data dodania ogłoszenia: 9 stycznia 2017, 11:28

Treść ogłoszenia

Firma Niczuk Metall poszukuje kandydata na stanowisko :

ŚLUSARZ - MONTER

Miejsce pracy: Wilimowo, Olsztyn

Numer referencyjny: SM/01/17

Zakres obowiązków:

- montaż podzespołów przenośników, podnośników i akcesoriów urządzeń do transportu materiałów sypkich,

- wiercenie, gwintowanie, obsługa elektronarzędzi,

- obsługa pras hydraulicznych, mimośrodowych, krawędziarki, nożyc gilotynowych,

- naprawy i poprawki montażowe na obiektach na terenie całej polski

- inne prace ślusarskie oraz związane z mechaniką i montażem

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe kierunkowe

- znajomość obsługi elektronarzędzi,

- dobra znajomość rysunku technicznego,

- doświadczenie na podobnym stanowisku, minimum 3 lata,

- zdolności praktyczne (z zakresu pneumatyki, mechaniki, montażu).

- gotowość do wyjazdów delegacyjnych

- dodatkowym atutem będzie znajomość elektrotechniki

- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- prace w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- możliwości rozwoju

- motywujące wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet socjalny

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: rekrutacja@niczuk.pl, lub kontaktować się pod numer 882 049  796.

OŚWIADCZENIE

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz wizerunku, zawartych w przesłanych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko Ślusarz- Monter w firmie Niczuk Metall- PL (Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm).

Jednocześnie oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/na o:

1. adresie /siedzibie/ administratora danych osobowych, jakim jest „NICZUK METALL – PL” Spółka jawna w Wilimowie, Wilimowo 2, 11-041 Olsztyn, przysługujących mi na podstawie ww. ustawy o ochronie danych osobowych uprawnieniach, a w szczególności o prawie dostępu do swoich danych i prawie ich poprawiania tj. o uprawnieniach wynikających z art. 24 ust. 1 oraz art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych, dobrowolności podania danych osobowych, celu zbierania danych,”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji w „NICZUK METALL – PL” Spółka jawna w Wilimowie na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.