Oferta nr 17210852

Stanowisko: Analityk finansowy Nazwa firmy:
Miasto: Olsztyn Data dodania ogłoszenia: 5 września 2017, 13:07

Treść ogłoszenia

Firma zajmującą się inwestycjami w nieruchomości i nieruchomościami poszukuje pracownika na stanowisko:

Analityk finansowy

Opis stanowiska:

- przygotowywanie oraz interpretacja raportów i sprawozdań wyniku finansowego spółek,

- aktywne uczestnictwo w procesie budżetowania oraz aktualizacji budżetów spółek,

- wprowadzanie inicjatyw związanych ze zwiększeniem efektywności procesu prognozowania, raportowania i analizy,

- kontrola kosztów projektów biznesowych i analiza odchyleń od budżetu,

- rekomendowanie działań zaradczych w przypadku odchyleń,

- monitorowanie i analiza budżetów nowych i bieżących projektów oraz inwestycji,

- budowanie narzędzi kontrolingowych,

- tworzenie rozwoju standardów kontrolingowych,

- współpraca z działem księgowości,

- bezpośrednie raportowanie,

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, księgowość, rachunkowość),

- znajomość metod analizy i kontroli w firmie,

- znajomość prowadzenia ksiąg rachunkowych,

- bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,

- dyspozycyjność,

- dbanie o dokładność, skuteczność i terminowość realizacji zadań,

- umiejętność przetwarzania i prezentowania danych,

- motywacja do rozwoju w zakresie analizy finansowej i kontrolingu,

- umiejętność szybkiego i szerokiego kojarzenia faktów oraz wyciągania logicznych wniosków.

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy składać na adres e-mail: rekrutacja2017@onet.eu