Oferta nr 18825504

Stanowisko: SPECJALISTA DS. RYNKU PIERWOTNEGO Nazwa firmy: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI
Miasto: Olsztyn Data dodania ogłoszenia: 6 grudnia 2017, 10:34

Treść ogłoszenia

Operatywność. Komunikatywność. Skrupulatność. Inicjatywa. To cechy, których wymagamy od osób budujących markę Freedom Nieruchomości. To cechy, które spowodowały, że z jednoosobowego biura w 4 lata zbudowaliśmy ogólnopolską sieć liczącą 37 oddziałów i ponad 250 agentów. I wciąż mamy apetyt na więcej!

Pracując w nieruchomościach masz szansę zaistnieć w branży z ogromnym potencjałem finansowym i rozwojowym. To praca dla ludzi z silnym charakterem, zdyscyplinowanych i wytrwałych, ale przede wszystkim cechujących się doskonałą organizacją.

Twoje zadania:

SYSTEMATYCZNE ewidencjonowanie ofert bazy nieruchomości,

- utrzymywanie profesjonalnych RELACJI z klientami,

- KOORDYNACJA cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości,

- PREZENTOWANIE nieruchomości dla klientów,

- WSPÓŁPRACA z zespołem i dbałość o pozytywne relacje,

- realizacja CELÓW sprzedażowych,

Czego oczekujemy:

OPERATYWNOŚCI i SKUTECZNOŚCI w sprzedaży,

- DETERMINACJI w realizacji celów,

- umiejętności SŁUCHANIA,

- KOJARZENIA faktów i wyciągania wniosków,

- umiejętności PODEJMOWANIA DECYZJI,

- KREOWANIA rozwiązań.

Co oferujemy:

BRAK OGRANICZEŃ finansowych - im więcej sprzedasz tym więcej zarobisz,

- pracę w NAJDYNAMICZNIEJ rozwijającej się marce na rynku nieruchomości - w 3 lata ponad 40 oddziałów!

- pełne WDROŻENIE - być może najlepszy system szkoleń w Polsce,

- SZKOLENIA doskonalące umiejętności sprzedażowe,

- skuteczne NARZĘDZIA marketingowe,

- ATMOSFERĘ wsparcia i zrozumienia.

Jeśli nie boisz się wyzwań, umiesz solidnie pracować, chcesz dobrze zarabiać i wysoko stawiasz poprzeczkę sam sobie to Freedom Nieruchomości jest miejscem, które daje Ci możliwość realizowania Twoich najambitniejszych celów.

CV wyślij na adres: kruszewski@freedom-nieruchomosci.pl

Pamiętaj, aby w swoim CV dodać klauzulę:  “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”