Oferta nr 21260794

Stanowisko: Pracownik Produkcji Nazwa firmy: NICZUK METALL – PL
Miasto: Olsztyn Data dodania ogłoszenia: 16 maja 2018, 7:28

Treść ogłoszenia

W związku z dynamicznym rozwojem, firma produkcyjna Niczuk Metall-PL działająca ponad 60 lat w branży instalacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Wilimowo, Olsztyn

nr referencyjny: PP/05/18

Praca w systemie dwuzmianowym

Zakres obowiązków:

- obsługa pras hydraulicznych,

- wiercenie, gwintowanie, obsługa elektronarzędzi,

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe
- doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
- doświadczenie i znajomość obsługi w/w maszyn i urządzeń będzie dodatkowym atutem.
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy:
- transport pracowników do firmy Niczuk Metall-PL.
- pracę w młodym, dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- motywujące wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet socjalny (nagrody roczne -13stki, wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, wyprawki dla dzieci, zajęcia integracyjne dla dzieci, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, karty benefit),
- możliwość rozwoju- coroczny plan szkoleniowy,
- niezbędne narzędzia pracy.

Kontakt rekrutacja@niczuk.pl

tel kom 882 049 796

stacjonarny 89 521 19 75

OŚWIADCZENIE

W przypadku chęci wzięcia udziału w rekrutacji, do przesyłanych dokumentów konieczne jest dołączenie następującej klauzuli (jej przekazanie jest niezbędne, aby wziąć udział w rekrutacji):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych).”
Kandydatów informujemy, że administratorem ich danych osobowych jest „NICZUK METALL – PL” Spółka jawna w Wilimowie, Wilimowo 2, 11-041 Olsztyn, oraz o przysługujących na podstawie ww. ustawy o ochronie danych osobowych uprawnieniach, a w szczególności o prawie dostępu do swoich danych i prawie ich poprawiania tj. o uprawnieniach wynikających z art. 24 ust. 1 oraz art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych i dobrowolności podania danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, na które aplikuje kandydat, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – także w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Kandydatów zainteresowanych także innymi procesami rekrutacyjnymi, prosimy o dołączenie następującej klauzuli (jej przekazanie nie jest niezbędne, aby wziąć udział w rekrutacji):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez firmę Niczuk Metal – PL Spółka Jawna w Wilimowie dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”