Oferta nr 21686292

Stanowisko: Starszy Specjalista ds. SEO Nazwa firmy: Malnet Sp. z o.o.
Miasto: Olsztyn Data dodania ogłoszenia: 11 czerwca 2018, 14:53

Treść ogłoszenia

Firma Malnet Sp. z o.o. szuka osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. SEO

Zakres obowiązków:

- przeprowadzenie audytów stron www pod kątem SEO

- tworzenie strategii działań SEO

- aktywne pozycjonowania stron www

- koordynacja pracy zespołu copywriterów

- koordynacja działań zespołu programisów

- raportowanie działań przedstawicielom

- bieżące poszerzanie stanu wiedzy zgodnie ze zmianami algorytmu Google

Wymagania:

- duże doświadczenie w branży SEO poparte solidnym portfolio

- bardzo dobra znajomość zasad optymalizacji stron www

- bardzo dobra znajomość narzędzi do analizy stron internetowych (ahrefs, majestic, moz, senuto itp.)

- bardzo znajomość narzędzi gogle: Search Console, Analyitcs, PageSpeed

- znajomość technik black/white SEO

- znajomość technologii budowy stron www

Mile widziane:

- umiejętność programowania

- umiejętność prowadzenie kampanii AdWords

Czego NIE wymagamy:

- pisania treści SEO – od tego są u nas copywriterzy

- wdrażania audytów SEO – od tego są u nas programiści

- kontaktu z klientem – od tego są u nas przedstawiciele handlowi

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie wybranego typu umowy (ze wskazaniem na B2B)

- pracę na nowoczesnym sprzęcie w młodym, kilkunastoosobowym zespole

- luźną atmosferę, dobrą kawę i sporo humoru :)

- zarobki 7 000 - 15 000 zł netto w zależności od umiejętności i wybranego typu umowy

- prowizję od wyników

Szukamy osoby z dużym doświadczeniem i sporymi umiejętnościami, która będzie aktywnie brała udział w budowaniu strategii działań firmy pod kątem SEO.

Malnet Sp. z o.o.

ul. Wyszyńskiego 5B lok. 300

10-457 Olsztyn

tel.: 501 876 759

www.mal.net.pl

CV wraz z realizacjami prosimy przesyłać na praca@mal.net.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)