Oferta nr 21732341

Stanowisko: Specjalista ds. kosztorysowania robót budowlanych Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "EKOBUD" Sp. z o.o.
Miasto: Ostróda Data dodania ogłoszenia: 13 czerwca 2018, 15:10

Treść ogłoszenia

​Generalny wykonawca inwestycji budowlanych z ponad 25 letnią tradycją poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kosztorysant: Specjalista ds. kosztorysowania robót budowlanych

Miejsce pracy: Ostróda

Główne zadania realizowane na tym stanowisku:

- przedmiarowanie i kosztorysowanie inwestycji w zakresie robót budowlanych, mile widzianych również robót sanitarnych i elektrycznych

- przygotowywanie zapytań ofertowych, analiza ofert

- przygotowywanie ofert przetargowych

- analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ) oraz dokumentacji technicznej

- przygotowywanie kosztorysów wg KNR-ów na wykonane roboty, w tym przygotowywanie obmiarów

- kosztorysowanie w programie NORMA i Excel

Oferujemy:

- długoterminową umowę o pracę z możliwością rozwoju zawodowego przy realizowanych projektach

- pracę w biurze, oraz możliwość zdobycia doświadczenia na budowie

- możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji

- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

- pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne

- dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie

- paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: budownictwo), bądź student ostatniego roku budownictwa

- umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

- bardzo dobra organizacja pracy własnej

- umiejętność pracy w zespole

- biegła obsługa komputera (MS Office, narzędzi NORMA, AutoCAD)

- umiejętność pracy pod presją czasu

CV prosimy nadsyłać na adres e-mail: zus@ekobud.ostroda.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego. „EKOBUD” Sp. z o.o. z siedzibą w Ostródzie (14-100), ul. Przemysłowa 8. Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

Informujemy, że Administratorem Państwa danych będzie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego. „EKOBUD” Sp. z o.o. z siedzibą w Ostródzie (14-100), ul. Przemysłowa 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe zostaną trwale usunięte w ciągu trzech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.