Oferta nr 23999762

Stanowisko: Operator rozładunku i załadunku w Zakładzie Cementy Ożarowskie Nazwa firmy: GRUPA OŻARÓW S.A.
Miasto: Olsztyn Data dodania ogłoszenia: 5 listopada 2018, 14:06

Treść ogłoszenia

GRUPA OŻARÓW S.A.

Grupa Ożarów S.A. jest jedną z najbardziej innowacyjnych firm w branży produkcji cementu. Zawdzięczamy to naszej kulturze organizacyjnej, pełnemu zaangażowaniu pracowników oraz dostępowi do najlepszych technologii.

Jesteśmy dumni, że należymy do irlandzkiej grupy CRH. Dzięki temu na bieżąco obserwujemy i wdrażamy najlepsze rozwiązania w naszej branży, a nasi pracownicy mogą rozwijać się w ramach międzynarodowej struktury grupy.

Scementuj z nami swoją przyszłość i dołącz do naszego zespołu

Operator rozładunku i załadunku w Zakładzie Cementy Ożarowskie

Miejsce pracy: Olsztyn

 Oczekiwania wobec kandydata:

- wykształcenie zawodowe  lub średnie

- znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

- dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

 Główne zadania:

- Rozładunek cementu z  wagonów do silosów w systemie podciśnieniowym

- Załadunek cementu na cementowozy

- Obsługa wagi samochodowej oraz programu wagowego GSW

- Obsługa systemu SAP;

Oferujemy:

- ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie,

- stabilne zatrudnienie w oparciu o  umowę o pracę,

- możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń,

- atrakcyjne wynagrodzenie z systemem motywacyjnym.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie ofert zawierających list motywacyjny i CV na adres :

Grupa Ożarów S.A. Karsy 77, 27-530 Ożarów

Dział Zasobów Ludzkich

lub e – mailem na adres: rekrutacja@ozarow.com.pl

w terminie do 23.11.2018 r.

Informacje na temat firmy można uzyskać pod adresem: www.ozarow.com.pl.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926 wraz z późniejszymi zmianami)”.