Oferta nr 27165368

Stanowisko: Technik utrzymania ruchu - praca w Gietrzwałdzie Nazwa firmy: Salmo Sp. z o.o.
Miasto: Olsztyn Data dodania ogłoszenia: 14 maja 2019, 9:54

Treść ogłoszenia

Technik utrzymania ruchu

praca w Gietrzwałdzie

Opis stanowiska:

- zapewnienie ciągłości produkcji poprzez bieżące usuwanie problemów technicznych na hali produkcyjnej,

- wykonywanie prac konserwatorskich, modernizacja, rozbudowa urządzeń produkcyjnych,

- przygotowywanie oprzyrządowania na potrzeby produkcji,

- obsługa urządzeń elektrycznych, pneumatycznych, systemów zasilania elektrycznego i sprężonym powietrzem, elektronarzędzi,

- nadzór nad dokumentacją maszyn i urządzeń,

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenie: średnie techniczne (elektromechanik lub pokrewne),

- praktyczna wiedza z zakresu elektrotechniki, pneumatyki,

- umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego,

- złotej rączki do prac manualnych,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,

- uprawnienia SEP do 1kV – mile widziane,

- dobrej organizacji pracy własnej, oraz umiejętność pracy w zespole,

- konsekwencji i wytrwałości w dążeniu do celu,

- komunikatywności,

- podstawy obsługi komputera,

Oferujemy:

- praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,

- karta Multisport,

- premia kwartalna,

- szkolenia

Swoje aplikacje prosimy wysyłać na adres: m.piskorska@salmo.com.pl