• Stanowisko: KASJER / SPRZEDAWCA
  • Nazwa firmy:
  • Miasto: Olsztyn (warminsko-mazurskie)
  • Data dodania ogłoszenia: 16 kwietnia 2024, 15:09
  • Oferta nr 41228580

MIASTO: OLSZTYN

Sprzedawca/Kasjer

PRACODAWCA: Wędzarnia Podlaska Chata

 Jesteśmy podlaską firmą produkcyjno-handlową, której siłę stanowi ponad 150 zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi! Efektywność, dynamika i fair play. Codziennie staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość produktów i najwyższy poziom obsługi we wszystkich punktach w całej Polsce.

 Rozwijaj swoją karierę w sprzedaży i daj nam możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

 JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

- wykładanie towaru oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję

- przygotowywanie i umieszczenie prawidłowych oznaczeń cenowych

-dbanie o uprzejmą, staranną i sprawną obsługę klienta

- dbanie o świeżość i jakość naszych produktów, m.in. poprzez kontrolę terminów przydatności do sprzedaży

- dbanie o właściwą gospodarkę towarową w punkcie sprzedaży

 CO CI ZAPEWNIAMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie

-umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

- indywidualne możliwości rozwoju

-ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku

 CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

- znajomości podstawowych zasad obsługi klienta

- energicznej i przyjaznej osobowości

-sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków

- umiejętności pracy w grupie oraz znajomości zasad prawidłowej komunikacji z klientem i współpracownikami

- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

KONTAKT:

a.grygoruk@podlaskachata.pl