Oferta nr 31101352

  • Stanowisko: KIEROWNIK DOMU SENIORA - PRACA W BIESALU
  • Nazwa firmy: MŁODZI DUCHEM DOM SENIORA MAZURY
  • Miasto: Olsztyn
  • Data dodania ogłoszenia: 10 stycznia 2020, 14:54

Treść ogłoszenia

Lider w branży całodobowej opieki nad seniorami, Młodzi Duchem Dom Seniora Mazury zatrudni na stanowisko;

Kierownik Domu Seniora

Miejsce pracy: Biesal, gm. Gietrzwałd

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie i organizacja pracy podległego zespołu,
  • nadzorowanie realizowanych standardów opieki nad Mieszkańcami Domu,
  • koordynowanie właściwego przepływu informacji zespołu opiekuńczo-terapeutycznego,
  • prowadzenie podstawowej dokumentacji pracowniczej – rozliczanie ewidencji czasu pracy,
  • przygotowywanie dokumentacji dla działu kadr,
  • kontrola obiegu dokumentów związanych z działem opiekuńczo-terapeutycznym,
  • organizowanie pracy zespołu – wsparcie w opracowywaniu grafików, urlopów i szkoleń,
  • realizacja zamówień, prowadzenie podręcznych magazynów oraz ich rozliczanie,
  • nadzorowanie i monitorowanie stanu sanitarno-epidemiologicznego,
  • wdrażanie i nadzorowanie przestrzegania obowiązujących procedur,
  • wsparcie w rozmowach z klientami i dbanie o dobry wizerunek,
  • prowadzenie korespondencji elektronicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (medyczne, pedagogiczne, socjologiczne, psychologiczne),
  • doświadczenie w pracy z osobami w podeszłym wieku,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • dobra komunikacja interpersonalna,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność rozwiązywania konfliktów,
  • doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu,
  • znajomość specyfiki branży całodobowej opieki lub branży medycznej,
  • rzetelne przestrzeganie zasad etyki zawodowej, uczciwość, sumienność, wyrozumiałość i życzliwość w stosunku do mieszkańców, personelu oraz osób odwiedzających Dom,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość obsługi komputera, pakiet Word, Excel, Office.
  • wysoka kultura osobista, empatia, dokładność.

Oferujemy:

  • stałą pracę w miłej atmosferze,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie-umowa kontraktowa.

CV prosze wysłać na adres biuro@mlodziduchem.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Pracodawca zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.