• Stanowisko: Cieśla szalunkowy/zbrojarz
  • Nazwa firmy: Grupa Budowlana Wschód
  • Miasto: Olsztyn (warminsko-mazurskie), Elbląg (warminsko-mazurskie), Mława (mazowieckie)
  • Data dodania ogłoszenia: 8 stycznia 2021, 1:46
  • Oferta nr 33767609

GRUPA BUDOWLANA WSCHÓD poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter konstrukcji stalowych/lekkiej obudowy

Miejsce pracy: Mława, Olsztyn, Elbląg

Opis stanowiska:

  • Praca przy wznoszeniu obiektów przemysłowych oraz użyteczności publicznej
  • Praca przy montażach konstrukcji stalowych, żelbetowych oraz drewnianych
  • Praca przy wykonywaniu poszycia dachów i elewacji
  • Wykonujemy zlecenia głównie na terenie woj. warmińsko-mazurskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności w przedziale 18zł/h -22zł/h netto
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez kursy i szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Uczestnictwo przy realizacji ciekawych i ambitnych projektów

Wymagania:

  • Doświadczenie na powyższym stanowisku min. 2 lata
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność wykonywania obróbek blacharskich
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praca na wysokości
  • Prawo jazdy kat. B

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: kadry@grupawschod.pl

Dodatkowe informacje pod numerem tel. 606 814 260