• Stanowisko: Operator maszyn CNC, Tokarz, Frezer,Spawacz TIG, Mig Mag, Ślusarz – monter
  • Nazwa firmy: ZAKŁAD URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH "UNIMASZ"
  • Miasto: Olsztyn (warminsko-mazurskie)
  • Data dodania ogłoszenia: 8 stycznia 2021, 11:43
  • Oferta nr 33770681

Zakład Urządzeń Technicznych UNIMASZ Sp. z o.o.

renomowany producent maszyn i urządzeń technologicznych poszukuje kandydatów do pracy na stanowiskach:

 Operator maszyn CNC (tokarz, frezer)/ Spawacz TIG, Mig Mag / Tokarz, frezer (obrabiarki konwencjonalne) /

Ślusarz – monter.

Miejsce pracy: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn i urządzeń do obróbki metali.
  • Wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną.
  • Pomiary oraz kontrola jakości wykonanych detali.
  • Przygotowanie i ustawienie maszyn, dobór narzędzi do produkcji.
  • Montaż części w zespoły lub montaż maszyn i urządzeń (dot. ślusarz – monter).
  • Obsługa i programowanie maszyn CNC (dot. operator maszyn CNC).

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe: techniczne lub zawodowe.
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy na wymienionych stanowiskach.
  • Znajomość obsługi urządzeń produkcyjnych,
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Zaangażowanie i precyzja w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic i wózków widłowych.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
  • Podstawowej umiejętność obsługi komputera.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę.
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej, o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji.
  • Wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia socjalne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub dostarczenie osobiście do Sekretariatu w siedzibie firmy: Z.U.T. "UNIMASZ” Sp. z o.o., ul. Stalowa 4, 10-420 Olsztyn. CV wraz z listem motywacyjnym można także przesyłać na adres: unimasz@unimasz.pl

Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się na bieżąco.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez

Z.U.T. „UNIMASZ” Sp. o.o. w Olsztynie w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.