• Stanowisko: Pomoc kucharza w Domu Opieki w Biesalu
  • Nazwa firmy: Młodzi Duchem Dom Seniora Mazury
  • Miasto: warminsko-mazurskie, Biesal (warminsko-mazurskie)
  • Data dodania ogłoszenia: 6 kwietnia 2021, 16:10
  • Oferta nr 34442725

Młodzi Duchem Dom Seniora - Mazury to lider w branży Domów Opieki świadczący usługi całodobowej opieki dla seniorów o wysokim standardzie.

 Zapraszamy do współpracy na stanowisko:

 pomoc kucharza

Miejsce pracy: Biesal k. Olsztyna

 Opis Stanowiska:

 - przygotowywanie i wydawanie posiłków dla mieszkańców domu opieki,

- praca w zmywalni i obieralni,

 - przestrzeganie standardów i procedur pracy na stanowisku.

 Wymagania:

 • mile widziane wykształcenie kierunkowe - gastronomiczne,

 • doświadczenie w pracy w gastronomii na podobnym stanowisku,

 • dobra organizacja czasu pracy,

 • kreatywność, samodzielność, punktualność,

 • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno- epidemiologicznych.

Oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie,

 • pracę w nowoczesnym ośrodku,

 • miłą atmosferę.

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysłania CV na adres: biuro@mlodziduchem.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.Pracodawca zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.