• Stanowisko: Asystent projektanta. Polska Agencja Energetyczna Sp. z o.o.
  • Nazwa firmy: Polska Agencja Energetyczna Sp. z o.o.
  • Miasto: Olsztyn (warminsko-mazurskie)
  • Data dodania ogłoszenia: 6 września 2021, 20:35
  • Oferta nr 35936193

W związku z dynamicznym rozwojem firmy - Polska Agencja Energetyczna Sp. z o. o. poszukuje pracowników administracyjno-biurowych (dział projektowy) do pracy przy projektach z branży elektroenergetycznej oraz dotacyjnych. Oferujemy stabilne warunki pracy i możliwość rozwoju.

Wymagania podstawowe:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne (geodezja, budownictwo, architektura krajobrazu)
  • Bardzo dobra znajomość programu ZWCAD lub programów pokrewnych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office + obsługa urządzeń biurowych.
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć i umiejętność przyswajania nowej wiedzy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Zaangażowanie
  • Bardzo dobre zorganizowanie i terminowość
  • Proaktywna postawa i branie odpowiedzialności za swoje decyzje
  • Determinacja w dążeniu do celu.
  • Punktualność.
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane: znajomość tematyki z zakresu ochrony środowiska oraz odnawialnych źródeł energii.

Poszukujemy pracowników dyspozycyjnych do długofalowej współpracy. Jeśli szukasz pracy tymczasowej, to nie jest oferta dla Ciebie.

Zasady rekrutacji:

CV (wraz ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres: praca@agencjaenergetyczna.eu

Informujemy, iż na podstawie analizy przesłanych CV (format pdf, zapis imię_nazwisko) skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Na wskazany w CV adres e-mail zostaną przesłane zadania bądź pytania, a po otrzymaniu i weryfikacji odpowiedzi zostaną Państwo zaproszeni na finalną rozmowę kwalifikacyjną w naszym biurze.

Rekrutacja będzie prowadzona w trzech etapach:

  • analiza przesłanych aplikacji
  • zadania do samodzielnego wykonania
  • rozmowa kwalifikacyjna CV prosimy przesyłać przez portal olx, mile widziany list motywacyjny.