• Stanowisko: Monter konstrukcji stalowej / lekkiej obudowy
  • Nazwa firmy: Grupa Budowlana Wschód Dariusz Wnuk
  • Miasto: Olsztyn (warminsko-mazurskie), Mława (mazowieckie), Dobre Miasto (warminsko-mazurskie), Nowy Dwór Gdański (pomorskie)
  • Data dodania ogłoszenia: 14 września 2021, 16:37
  • Oferta nr 36015082

GRUPA BUDOWLANA WSCHÓD

Jest firmą zajmującą się budownictwem przemysłowym oraz kubaturowym w formie generalnego wykonawstwa na terenie Polski północno wschodniej głównie woj. Warmińsko-Mazurskie. Obecnie prowadzimy budowy w Olsztynie i okolicach, Mławie, Nowym Dworze Gdańskim.  W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obsady na stanowisko montera konstrukcji stalowej / lekkiej obudowy.

Stanowisko : Monter lekkiej obudowy / konstrukcji stalowej

Opis stanowiska:

Praca przy wznoszeniu obiektów przemysłowych

Montaż konstrukcji stalowej

Montaże z płyty warstwowej, blachy trapezowej

Wykonywanie i montaż obróbek blacharskich

Praca na wysokości

Oferujemy:

Umowa o prace na czas nieokreślony

Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez kursy i szkolenia

Regularne  wynagrodzenie w kwocie 18zł-22zł/h na rękę w zależności od posiadanych kwalifikacji

Odzież robocza oraz narzędzia pracy

Praca w zgranym zespole

Oczekujemy:

Doświadczenia w zakresie wykonywanych prac

Rzetelności i sumienności przy wykonywanych pracach

Poszanowania powierzonego sprzętu

Mile widziane prawo jazdy kat. B

Mile widziane uprawnienia na podnośniki samojezdne

kontakt:

tel. 606 814 260

e-mail: kadry@grupawschód.pl