Oferta nr 25367307

Stanowisko: SPAWACZ Nazwa firmy: NICZUK Spółka jawna
Miasto: Olsztynek Data dodania ogłoszenia: 5 lutego 2019, 11:24

Treść ogłoszenia

W związku z dynamicznym rozwojem, firma produkcyjna NICZUK Spółka jawna działająca ponad 60 lat w branży instalacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

SPAWACZ

Miejsce pracy: Olsztyn, Wilimowo
Nr ref., PPS/02/19
praca dwuzmianowa

Zakres obowiązków:
- spawanie
- praca na produkcji

Wymagania:
- metody spawania – MAG, TIG
- książeczka spawalnicza
- mile widziane aktualne uprawnienia i certyfikaty spawalnicze
- wykształcenie zawodowe kierunkowe
- doświadczenie zawodowe
- dobra znajomość rysunku technicznego (maszynowego)
- zaangażowanie i chęć do pracy
- sumienność, rzetelność, odpowiedzialność
- gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy:
- pracę w młodym, dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę o pracę
- transparentne warunki wynagrodzenia, motywacyjny system wynagrodzeń
- atrakcyjne pakiety socjalne (nagrody roczne -13stki, wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, wyprawki dla dzieci, zajęcia integracyjne dla dzieci)
- dofinansowanie (do 50%) do biletów do filharmonii i teatru
- ubezpieczenie grupowe
- ubezpieczenie medyczne dla Ciebie jak i całej rodziny
- karta benefit
- transport pracowników do firmy NICZUK Spółka jawna

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@niczuk.pl

W przypadku chęci wzięcia udziału w rekrutacji, do przesyłanych dokumentów konieczne jest dołączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym, na stanowisko spawacz. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."

Kandydatów informujemy, że administratorem ich danych osobowych jest NICZUK Spółka jawna w Wilimowie, Wilimowo 2, 11-041 Olsztyn, oraz o przysługujących na podstawie ww. ustawy o ochronie danych osobowych uprawnieniach, a w szczególności o prawie dostępu do swoich danych i prawie ich poprawiania tj. o uprawnieniach wynikających z art. 24 ust. 1 oraz art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych i dobrowolności podania danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, na które aplikuje kandydat, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – także w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Kandydatów zainteresowanych także innymi procesami rekrutacyjnymi, prosimy o dołączenie następującej klauzuli (jej przekazanie nie jest niezbędne, aby wziąć udział w rekrutacji):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym oraz na przetwarzanie moich danych osobowych z związku z przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez NICZUK Spółka Jawna. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."