• Stanowisko: inżynier budowy
  • Nazwa firmy: P.B.O. "EKOBUD" Sp. z o.o.
  • Miasto: Olsztyn (warminsko-mazurskie), Elbląg (warminsko-mazurskie), Ostróda (warminsko-mazurskie)
  • Data dodania ogłoszenia: 5 stycznia 2021, 22:22
  • Oferta nr 33754916

​Generalny wykonawca inwestycji budowlanych z ponad 25 letnią tradycją poszukuje kandydatów na stanowisko:

inżynier budowy

Miejsce pracy: Olsztyn, Elbląg lub Ostróda

Główne zadania realizowane na tym stanowisku:

  • Nadzór na budowie nad ekipami podwykonawców i brygad pracowników fizycznych
  • Przygotowywanie obmiarów robót.
  • Kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP.
  • Rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach
  • Współpraca z biurami projektowymi i firmami wykonawczymi
  • Przekazywania uzgodnień technicznych podwykonawcom i dystrybucja dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • długoterminową umowę o pracę z możliwością rozwoju zawodowego przy realizowanych projektach
  • możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie
  • paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • biegła obsługa komputera (MS Office, AutoCAD)
  • umiejętność pracy pod presją czasu

CV prosimy nadsyłać na adres e-mail: kadry@ekobud.ostroda.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego. „EKOBUD” Sp. z o.o. z siedzibą w Ostródzie (14-100), ul. Przemysłowa 8. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

Informujemy, że Administratorem Państwa danych będzie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego. „EKOBUD” Sp. z o.o. z siedzibą w Ostródzie (14-100), ul. Przemysłowa 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe zostaną trwale usunięte w ciągu trzech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.