• Stanowisko: Pracownik biura sprzedaży mieszkań
  • Nazwa firmy:
  • Miasto: warminsko-mazurskie
  • Data dodania ogłoszenia: 12 maja 2022, 12:00
  • Oferta nr 38071732

Szukamy osoby do prowadzenia biura sprzedaży "Apartamenty Wyzwolenia"

Jeżeli szukasz pracy biurowej na etacie w centrum Olsztyna, cenisz sobie nowe wyzwania i stały kontakt z klientem, złóż swoją aplikację.

Na stanowisko szukamy osoby w pełnym wymiarze pracy z profesjonalnym podejściem do powierzonych zadań, z życzliwością do ludzi i kreatywną głową.

Na początek główne zadania to:

- organizacja pracy biura, prace administracyjne

- bieżąca obsługa klienta - pomoc klientom w wyborze mieszkania, przeprowadzanie transakcji

- redagowanie ogłoszeń sprzedaży apartamentów

- odpowiadanie na korespondencję mailową, odbieranie telefonów

- prowadzenie mediów społecznościowych (Facebook, Instagram)

- dbanie o przyjazną przestrzeń w biurze

- koordynacja kampanii reklamowych

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze klienta

- wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja

- podstawowa obsługa komputera i urządzeń biurowych

- kreatywność, łatwość w prowadzeniu mediów społecznościowych – energia w działaniu!

- uczciwość, dokładność

- doświadczenie w branży nieruchomości i znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Poznawanie nowych rzeczy i ludzi musi być dla ciebie przyjemnością,  a nie bólem. Stanowisko pracy jest samodzielne. Na co dzień nie masz bezpośredniego zwierzchnika.

Jeśli szybko się poddajesz, nie chcesz wziąć odpowiedzialności za powierzone zadania, nie jesteś kreatywny  a w Twoim słowniku często pojawia się:  „zapomniałam/em”,  „nie potrafię”, lub „nie mogę się dodzwonić” to proszę NIE aplikuj.

Jeśli jesteś kreatywny, lubisz ludzi i nowe wyzwania, chcesz pracować centrum miasta z ambitnymi ludźmi to złóż aplikację – czekamy na Ciebie!

CV prosimy przesłać mailem - bielanska.magdalena@gmail.com